Server Yönetimi

Zamandan ve paradan tasarruf ediniz, kendi işinizi geliştirmek için daha çok vaktiniz olsun. Teknik ekibimiz sizin için sunucunuzun kurulum, yönetim ve bakımını üstlenmektedirler.

1 Aylık

49 $

3 Aylık

139 $

6 Aylık

279 $

12 Aylık

539 $
 • Kurulum ve Bakım

  HemenSunucu.com teknik ekibi sizin için gereken tüm sistemlerin ve bileşenlerini ihtiyaçlarınız doğrultusundaki kurulumunu üstlenirler. İlk kurulumun yanı sıra devam eden değişiklikler ve kapasite artırımları için de çalışanlarımız sürekli olarak desteklerler. Web veya MySQL sunucu gibi tek hizmetlerde ve ilave tüm hizmetlerde kurulumunuza uyumlu kapsamlı tavsiyelerde bulunmaktan memnuniyet duyarız.

 • Sunucu İzleme

  Sunucunuzdaki tüm trafiği, hafızayı, işlemciyi ve disk kapasitesini her an hemensunucu.com ekibi yönetim araçlarında izlemektedir. Oluşabilecek sıkıntılı durumlara önceden müdahele edip, sunucunun verimli ve kesintisiz çalışması için gereken işlemleri yapmakla yükümlüdür.

 • Yedekleme Hizmeti

  Standart hizmet kapsamında her gün sistem full imaj yedeği alınır. Yedeklenen verinin 14 gün geriye gidilmesi sağlanır. Bu sayede tüm sunucu 14 gün önceki haline bile geri dönebilir. Ek yedekleme hizmetleri ücretli sağlanabilir.

 • Güncelleme Desteği

  Güncelleme hizmetimizle daima güncel olun. Sistemlerinizin monitörle izleme sistemimize entegrasyonundan sonra çalışanlarımız olabilecek güncellemelere ilişkin olarak otomatikman bilgilenecek ve bunları kontrol edebilecektir. Güncellemeler yapılmadan önce yönetim hizmetleri ekibimiz güncellemeler için bir bakım penceresi planlamak üzere dizle temas kuracaktır.

 • Uygulama Desteği

  Sunucularınızda firmanın ihtiyacı olan tüm uygulamaların desteklerini veremiyor olabiliriz veya bazı uygulama destekleri ek ücrete tabii olabilir. Bu konuda teknik ekib hizmet alım sırasında detaylı analiz çalışmasında çıkarıp bilgisini satın aldıktan 3 iş günü içerisinde çıkarıp verecektir.

 • Şifre Paylaşımı

  Sunucu admin şifresi güvenlik nedeni ve yönetim hizmetlerinin sağlıklı bir şekilde işlemesi için müşteri tarafı ile paylaşılmaz. Müşteri sunucuda bir işlem yapmak istediğinde hemensunucu.com teknik personeli ile birlikte sunucuya bağlanıp işlemlerini hemensunucu.com teknik personeli gözleminde yapacaktır. Müşteri tarafında şifre paylaşılması zorunlu hale gelirse hemensunucu.com verdiği hizmetin garanti şartlarını sağlamayı kabul etmez.

 • Güvenlik

  Hemensunucu.com network altyapısında Anti-DDOS koruması mevcuttur. Firewall hizmeti ek olarak hizmet verilebiliyor. Sunucunuzdaki tüm işlemler günlük olarak taramadan geçilecektir. Otomatik olarak kötücül yazılımlar temizlenecektir. Web siteleri için tüm ftp hareketleri ve dosya değişimleri gözlemlenecektir. Ağdan gelebilecek saldırılara karşı tarama yapılacaktır. Sql injection, exploit, bot ve her türlü kötü saldırılara karşı koruma kalkanı sağlanacaktır. Koruma dışında temizleme işlemleride hemensunucu.com ekibi tarafından özenle yapılacaktır.

 • Raporlama

  Hemensunucu.com teknik ekibi size aylık olarak sunucu ile ilgili yapılan işlemleri ve genel sunucu durumu hakkında bilgilendirme yapar. Bu bilgilendirme sırasında firmanıza ihtiyaç duyulan teknolojik gelişmelerdende bilgi verilir.